» Головна • Продукція Kawai • Електронні піано Kawai • Concert Artist Серія

Concert Artist Серія

Новий флагман серії "Concert Artist"

159900 грн.

Цифрове піано преміум-класу з клавіатурою з дерева та підсилювачами звука від Onkyo

118900 грн.

Дерев'яна клавіатура з механікою Grand Feel Compact

107900 грн.
 

Дерев'яна клавіатура з механікою Grand Feel Compact

85900 грн.
 

Інструменти серії "Concert Artists" та "Классік" - це кращі цифрові піаніно, існуючі на даний момент. Ці елегантні інструменти, виконані в класичному стилі, дарують музикантам натхнення і викликають бажання творити навіть у далеких від музики людей. Їх традиційні обриси западають в душу з першого погляду.


Завдяки новітній звуковий технології семплювання 88-клавішного рояля, яка забезпечує м'які тональні переходи в усьому динамічному діапазоні, інструменти серії СА детально відтворюють цифровий портрет акустичних роялів і фортепіано.

Цифрові піано Kawai серії CA обладнані ультра-реалістичною клавіатурою з натурального дерева і мають аналогічну їх акустичному прототипу довжину клавіш, а покриття Ivory та Ebony Touch вдало доповнює унікальний клавішний механізм KAWAI.

Верхнім рівнем електронних "примочок" є наявність можливості відтворювати через динаміки інструменту файли, що зберігаються на USB-накопичувачі, або записувати виконувану музику в файли у форматі MP3 / WAV. (СA 63/93/65/95/67/97 і, також, нові моделі цифрових піано з підсилювачами Onkyo - Kawai Concert Artist 78 і 98)

Поєднання чутливості клавіатури і звучання акустичного рояля з усіма можливостями цифрового інструменту: піаніно Concert Artists від KAWAI -інструмент майбутнього.