» Головна • Новини

Новини

Перший всеукраїнський семінар *88 клавіш*

 13-15 жовтня 2011р. в м.Одеса фахівцями "Музичної Лавки" був проведений Перший Всеукраїнський Семінар для керівників і топ-менеждерів музичних магазинів Україні.


На запрошення відвідати осінню Південну Пальміру з натхненням відгукнулися представники музичного бізнесу з різних міст нашої країни.24 учасники представили мм.: Київ, Дніпропетровськ, Луганськ, Черкаси, Кіровоград, Тернопіль, Кривий Ріг, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінницю, Харків, Богуслав, Сімферополь, Львів.

 
 

Революція - Kawai MP 10

До вашої уваги представлене нове професійне цифрове сценічне електропіано Kawai MP 10! Революційні зміни для тих, хто хоче отримати максимально натуралістичний і об'ємний звук рояля і вантажного електропіано.

 

 
 

Kawai -85 років передового досвіду

У 2012-ому компанія Kawai святкує 85 років з дня заснування та випуску своїх перших інструментів.

Ми з радістю приєднуємо свій голос до поздоровлень зі всіх країн світу!

 

"З 1927 року KAWAI виробляє інноваційні, високоякісні фортепіано і роялі. Цього року ми з гордістю святкуємо наше 85-річчя і я бажав би скористатися цією можливістю для висловлення подяки всім музикантам, які обрали фортепіано Kawai останніми роками."

Хіротака Кавай, Президент компанії.

 
 

Евробачення 2011 та роялі Kawai

Вам, звичайно, відомо, що пісенний конкурс Евробачення 2011 був проведений у Дюсельдорфі.

 

Неможливо було не звернути увагу на те, що ключовими фігурами на представленнях конкурсантів з деяких країн-учасниць були роялі KAWAI.

 

Прозорий рояль Cr-30, а також Rx-2 були відправлені до Німеччини спеціально для участі в конкурсі.