» Головна • Статті

Статті

Novus NV10- приголомшливий гібрид піаніно

У рік свого 90-річного ювілею Kawai з гордістю представить Novus NV10, приголомшливий гібрид піаніно, який втілює в собі кращі акустичні та цифрові технології і змушує відчути новий рівень професіоналізму як піаніста, так і слухача.

 
 

Вибір цифрового піаніно

Недостатньо інформаціі, багаторівневі семпли роялів кружляють навколи, різно-взважені клавіатури цокають та зубоскалять посмішкою з 88-ми нот...

Отак зробив вибір піаніно для дому.

Головний біль, втомлення зору, повний безлад в душі, все більше невпевності с кожною хвилиною занурювання в технічні матеріали...

 
 

Kawai K 3 та огляд ринку Фортепіано

"Найкраще Фортепіано Року" згідно з результатом MMR Magazine в 2008, 2009, 2010 и 2011-му роках! 

 

 

                                            

 
 

Рекомендації власникам роялів і піаніно

З придбанням інструменту Kawai Ви стаєте власником високоякісного рояля або піаніно.

Як і на багатьох інших світових фабриках, левова частка процесу збірки інструментів здійснюється уручну на найвищому технологічному рівні. Особливі технології, а також величезна увага, до кожної деталі роблять інструменти унікальними. Виготовлені з чудових матеріалів, при правильному догляді інструмент прослужить Вам багато років.

 Регулярне обслуговування інструменту фахівцями і догляд за ним є обов'язковими умовами його збереження у відмінному стані на довгий час. Наступні рекомендації дозволять Вам забезпечити ідеальний догляд за Вашим інструментом:

 
 

Електронні піано - огляд серій

Термінологія інколи буває складна для розуміння технічно непідготовленої людини, тому в даній статті ми дослівно переклали текст каталога електронних фортепіано, відкриваючи нашим читачам секрети технологій, використовуваних при виробництві інструментів різних серій.

Ми глибоко впевнені, що цей матеріал допоможе багатьом зробити оптимальний вибір.

 
 
 
Кращі товари

Концертний рояль преміум класу.

4118200 грн.
868316 грн.

Кабінетний рояль, 153 см

298592 грн.