» Головна • Статті

Статті

Механіка фортепіано Millenium III

            Спочатку був традиційний дерев'яний фортепіанний механізм ... і це було добре.

 

Потім з'явилося друге покоління фортепіанної технології - "Kawai Ultra-Responsive Action" з використанням ексклюзивного матеріалу "ABS Styran". І це було краще .... значно краще.

 

Сьогодні KAWAI представляє вже третє покоління революційних фортепіанних механізмів - "Millennium III Advanced Piano Action".

 

Поєднуючи сучасні технології з інноваційними концепціями дизайну, KAWAI створює механіку, якій немає аналогів в світі.

 

Ми в деталях розповімо вам про диво-механіку 3-ого тисячоліття.

 
 

Кабінетні роялі

Не обмежуючись лише випуском інструментів для великих концертних залів, компанія також надає можливість будь-якому професійному музиканту оцінити високу якість інструментів, вироблених під маркою Kawai, як в невеликих залах, так і удома, виробляючи кабінетні роялі, головною відмінністю яких є невеликі габарити. При цьому у виготовленні інструментів такого класу використовуються ті ж технології, що принесли компанії світову славу, що і при виробництві їх "старших братів".

 
 

Технології

Рояль — це інвестиція на довгі роки, тому вибір рояля може виглядати лякаючим завданням, поки ви не розділите її на декілька етапів.

Навіть той, хто купує рояль вперше, зможе відрізнити видатний інструмент від просто непоганого, якщо він знає, чого хоче і подивиться невелике «Керівництво по вибору», в якому приведені ключові характеристики прекрасного інструменту.

 
 
 
Кращі товари

Концертний рояль преміум класу.

4941500 грн.
1042000 грн.

Кабінетний рояль, 153 см

370098 грн.