» Головна • Артисти

Артисти

Дон Эйри (Дип Пёрпл)

Дон Ейрі (Deep Purple)

 Справжня величина рок-музики, талановитий піаніст-віртуоз, органіст, композитор, аранжувальник.

 

  Список відомих зірок, з якими йому доводилося грати, практично нескінченний: Gary Moore, Rainbow, Whitesnake, Katrina & the Waves, Ozzy Osbourne, Michael Schenker, багато інших ...

 

 Народившись в Sunderland, NE England, цей відомий англієць сьогодні живе з дружиною Доріс і трьома дітьми в Південно-Західному Кембріджшіре, де розташована його звукозаписуюча і проектна студія.

 

 Його інструмент: MP8 Professional Stage Piano

 

 Його думка: "MP8 звучить як рояль, грає як рояль і він при цьому є найкращим міді-контролером, який я коли б то не було використовував в живому і студійному виконанні."

 
 

Мэтью Беллами (MUSE)

          Метт Белламі

   Домашня сторінка групи 

 Британська супергрупа MUSE була заснована в 1996 році.

 Співак, гітарист і піаніст Метт Белламі є лідером групи, яка в 2007 році перемогла в категорії «Краще живе виконання» Європейського Музичного нагородження від MTV і одночасно завоювала звання кращої в 2007 році в Британському конкурсі.

 

 Сценічне піаніно МР8 Метта для живого подання було вмонтоване в корпус рояля із спеціально виготовленою плексигласовою кришкою і завжди являє собою одну з ключових деталей захоплючого живого шоу.

 

Його інструмент MP8 Professional Stage Piano

 
 

Юрий Кузнецов

Піаніст, клавішник, композитор (Україна)

 

  Юрій Анатолійович Кузнєцов (11 липня 1953 -2 травня 2016)- джазовий піаніст, композитор, педагог, музичний продюсер.

 

  Завдяки віртуозним імпровізацій, блискучою техніці, унікальному композиторській таланту і численним сумісним проектам з найавторитетнішими джазовими музикантами ім'я Юрія Кузнєцова відомо сьогодні в усьому світі ...

 

 У своїй концертній діяльності за останні роки Юрій використовував сценічне електронне піано Kawai MP 4, а згодом Kawai MP 5.

 
 

Герберт Грёнемэйэр

Домашня сторінка музиканта

Herbert Grönemeyer

З Гербертом Грьонемеєром Каваї пов'язує тривала співпраця.

Більше 20-ти років Герберт грає на інструментах Каваї, починаючи від легендарної ЕР308, попередниці СА-серії, до МР10 і DP1.

  І що можна сказати цьому музиканту, окрім того, що вже було сказано: Дякуемо, Герберт!

 

 Його інструмент Kawai MP10 Professional Stage Piano

 
 

Dieter Falk

 Дитер Фальк    

  Он трижды был «клавишником года» (специализированный музыкальный журнал), шесть раз был номинирован  "ECHO"  на звание «самого успешного продюсера». Более 50 платиновых и золотых пластинок за более миллиона проданных носителей освещают его карьерный путь.