» Головна • Артисти • Іша Лав (Isha Love)

Іша Лав (Isha Love)

    "Вау! Коли я вперше почув її, я був абсолютно приголомшений. Її гра просто незрівнянна. Ви, безсумнівно, теж будете вражені, коли почуєте цю божественно талановиту гру. Закрийте очі і відчуйте дивовижне звучання, що ллється з-під кінчиків її пальців. "

    - Андре Крауч (Andrae Crouch)

 

  Ішу Лав з Південної Кореі не раз назвали "блискучої", "дивовижною" і "дивно оригінальної" джазової піаністкою. Вона отримала безліч нагород по обидві сторони Тихого океану за проникливе звучання, створюване як на класичному фортепіано, так і на синтезаторі.

 

  Іша почала грати на фортепіано у віці 5ти років і згодом продовжила вдосконалювати свою майстерність у всесвітньо відомому музичному коледжі Берклі (Berklee College of Music), отримавши ступінь бакалавра мистецтв у грі на фортепіано. Ще в процесі навчання в Берклі, Іша стала отримувати безліч запрошень, щоб акомпанувати таким широко відомим майстрам, як Андре Крауч (AndraeCrouch), Френк МакКомб (Frank McComb), Ліза МакКлендон (Lisa McClendon), Кім Баррелл (Kim Burrell) і Барбара Моррісон (Barbara Morrison). 

 

  Сьогодні до піаністки звертаються професійні музиканти і продюсери, які бажають долучити її майстерність виконавиці і музичне почуття для своїх студійних проектів і живих виступів.  Зараз Іша Лав пише, робить аранжування і записує свої нові оригінальні композиції, які плануються до випуску вже найближчим часом.

 

Інструмент

Професійне концертне цифрове піаніно KAWAI MP6