» Головна • Статті

Статті

Novus NV10- потрясающий гибрид пианино

У рік свого 90-річного ювілею Kawai презентували Novus NV10 - приголомшливий гібрид піаніно, який втілює в собі кращі акустичні та цифрові технології і змушує відчути новий рівень професіоналізму як піаніста, так і слухача.

 
 

Как выбрать электронное пианино

Недостатньо інформаціі, багаторівневі семпли роялів кружляють навколи, різно-взважені клавіатури цокають та зубоскалять посмішкою з 88-ми нот...

Отак зробив вибір піаніно для дому.

Головний біль, втомлення зору, повний безлад в душі, все більше невпевності с кожною хвилиною занурювання в технічні матеріали...

 
 

Kawai K 3 и обзор рынка фортепиано

"Найкраще Фортепіано Року" згідно з результатом MMR Magazine в 2008, 2009, 2010 и 2011-му роках! 

 

 

                                            

 
 

Рекомендации владельцам роялей и пианино

З придбанням інструменту Kawai Ви стаєте власником високоякісного рояля або піаніно.

Як і на багатьох інших світових фабриках, левова частка процесу збірки інструментів здійснюється уручну на найвищому технологічному рівні. Особливі технології, а також величезна увага, до кожної деталі роблять інструменти унікальними. Виготовлені з чудових матеріалів, при правильному догляді інструмент прослужить Вам багато років.

 Регулярне обслуговування інструменту фахівцями і догляд за ним є обов'язковими умовами його збереження у відмінному стані на довгий час. Наступні рекомендації дозволять Вам забезпечити ідеальний догляд за Вашим інструментом:

 
 

Электронные пиано - обзор серий

Термінологія інколи буває складна для розуміння технічно непідготовленої людини, тому в даній статті ми дослівно переклали текст каталога електронних фортепіано, відкриваючи нашим читачам секрети технологій, використовуваних при виробництві інструментів різних серій.

Ми глибоко впевнені, що цей матеріал допоможе багатьом зробити оптимальний вибір.

 
 
 
Кращі товари

Концертний рояль преміум класу.

5584700 грн.
1237500 грн.

Кабінетний рояль, 153 см

444646 грн.