» Головна • Статті • Технології

Технології

Рояль — інвестиція на довгі роки, тому вибір рояля може виглядати лякаючим завданням, поки ви не розділите її на декілька етапів.

Навіть той, хто купує рояль вперше, зможе відрізнити видатний інструмент від просто непоганого, якщо він знає, чого хоче і подивиться невелике «Керівництво по вибору», в якому приведені ключові характеристики прекрасного інструменту.

Кожен рояль можна охарактеризувати по п'яти параметрах, від яких залежить його звучання, довговічність і загальна якість.


Звучання

Чутливість клавіатури

Міцність

Краса

Деталі

 

Вам потрібно навчитися оцінювати ці параметри на погляд, щоб потім підтвердити свою оцінку на слух. Досягніть досконалості разом з нами!

 

Прагнення до унікальності

На створення інструментів KAWAI вирушають десятиліття розробок, роки просушування деревини, тижні складки і незліченні години, присвячені випробуванням і апробації новітніх методів. Після цього інструмент готовий до найважливішого випробування – вашого дотику.  Лише коли руки музиканта будять звук, потужність і красу рояля, викликаючи відгук інструменту, процес створення фортепіано досягає кульмінаційної крапки. У цей момент всі зусилля майстрів винагороджуються чудовою музикою.

 

Harmonic Imaging Technology

Розроблена і запатентована фірмою KAWAI система багатошарового семплювання звуків Harmonic Imaging Technology дозволяє навіть в разі «ненатурального» цифрового відтворення досягнути вражаючої схожості з  реальним акустичним звучанням рояля або піаніно, завдяки обліку не лише примітивної динаміки гри – сильніше удар по клавіші – голосніше звук, але і безпосередньої реакції всього інструменту на слабкіший або сильніший удар по клавіші. Адже насправді подібна залежність має далеко не лінійний характер... До 2008 року технологія Harmonic Imaging була застосована у всіх моделях Anytime Piano™ і в цифрових піано серії CA. Тепер, у зв'язку з подальшим розвитком і технологічним вдосконаленням, технологія є джерелом тембрів більш бюджетних інструментів.

 

Механізм Millennium III

 Millennium III – перший представник третього покоління фортепіанних механізмів. Застосовуючи новітні матеріали і інноваційні конструкторські рішення, в Kawai розробили механізм, неперевершений по своїй чутливості і надійності. Ми з радістю пропонуємо вам випробувати видатний інструмент третього тисячоліття.

 Деталі механізму Millennium III зроблені з новітнього композитного матеріалу Abs-carbon, незвичайно стабільного і надійного матеріалу. Його використання дозволило Kawai зробити деталі механізму легшими, не втрачаючи при цьому в міцності. Легша конструкція робить механізм Millennium III неймовірно швидким і легким у використанні. Репетиція і відгук приголомшують уяву. Метою ретельної розробки кожної деталі механізму було добитися відповідності вимогам найвимогливіших піаністів. Одним із прикладів вирішення цього завдання є нанесення дрібнозернистого покриття на місце зіткнення абстракту з молоточком. Результатом цієї майже непомітної, але важливої новини стало істотне поліпшення контролю при грі піаніссімо.

 

Стандарт ISO 14001

Впродовж останніх 80-ти років всі зусилля фірми KAWAI були направлені на те, щоб зробити наш світ кращим місцем для життя. У 1993 році фірма KAWAI створила кодекс про довкілля. Були детально прописані цілі і політика компанії по захисту довкілля. В результаті цих зусиль в 1997 році продукція KAWAI першої в історії індустрії виробництва піаніно отримала престижну сертифікацію ISO 14001 за свої зусилля по турботі про довкілля.

Вперше сертифікація була привласнена в 1997 році підрозділу компанії Ryuyo Grand Piano, а потім, в 1998 році, і іншому підрозділу – Maisaka Upright Piano.

 Сертифікат ISO 14001 видається за виняткові досягнення у збереженні природного середовища, зменшення об'ємів промислових відходів підприємства, за відновлення лісів і за збереження енергії у всіх виробничих процесах.

Сертифікація ISO 14001 – найпрестижніша винагорода за турботу про довкілля у всьому світі. Вона була заснована Міжнародною організацією стандартизації, яка є керівним органом організації по національних стандартах.  Для того, щоб стати кандидатом, компанія зобов'язана продемонструвати історію новаторської політики, яку вона самостійно веде з метою збереження коштовних світових ресурсів, зменшення об'єму промислових відходів, захисту або поліпшення довкілля.